Vodičkova 17, Praha 1
tel.: 608 167 450
e-mail: info@lapuravita.cz

Masáže

Klasická masáž nám slouží k rychlému odstranění únavy, napětí a bolesti svalstva. Slouží k regeneraci a uvolnění celého organismu, tak i k prevenci úrazů a různých zdravotních obtíží.

Tato masáž je nejvyhledávanější pro své okamžité uvolňující účinky. Doporučuje se celková masaž ,lze ale masírovat jednotlivé části těla.


Reflexní masáž je doplňková terapie založená na stlačování reflexních bodů na chodidlech. Tyto body odpovídají jednotlivým orgánům v našem těle a jejich stimulací pomocí prstů a palce se navozuje jejich harmonie a zlepšení funkce.


Anticelulitidová masáž je speciální masáž, která stimuluje lymfatický systém a pomocí níž jsou odváděny škodlivé látky nahromaděné v tukových buňkách. Tím dochází k viditelnému zlepšení kvality pokožky a formování postavy. Ozonový zábal na závěr masáže zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek.


Masáž lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relexace. Využívá působení tepla a vibrací pravých lávových kamenů, přírodních ojelů a specilních techniky jednotlivých hmatů. Tato luxusní masáž navozuje pocit klidu a uvolnění nervové soustavy.


Parafínový zábal prokrvuje pokožku a díky mirálům obsaženým v parafínu zlepšuje její kvalitu. Zábal prohřívá svaly a ztuhlé klouby a tím blahodárně působí na uvolnění celého pohybového aparátu.

aktuality lapuravita

odrazka Akce IPL - trvalá depilace - BEZPLATNÁ KONZULTACEUKÁZKA OŠETŘENÍ ZDARMA


Máte zájem o ošetření, ale stále bojuje s myšlenkou, zda lze skutečně chloupky odstranit NATRVALO?

Využijte bezplatnou konzultaci včetně ukázky ošetření ZDARMA.

více